Szeretnénk jelezni azoknak a diákoknak és tanároknak, akik pályázatot nyújtottak be a XXX. Ifjúsági Országos Honismereti Akadémiára, hogy a pályázatuk beérkezett és elbírálás alatt áll. Nagy örömünkre sokan pályáztak az idei rendezvényünkre, ezért az értékeléshez türelmüket és megértésüket kérjük. Minden pályázót személyesen fogunk értesíteni, viszont ezen értesítést megküldése május hónap második felében lesz esedékes.
Köszönjük megértésüket és együttműködésüket!